• BG Green

Kvernberget er et ungt og energisk firma, som ble stiftet av Øyvind Giske og Øystein Indergård. Med mange tiårs erfaring fra bransjen, og med et sterkt ønske om å tilføre markedet i Kristiansund og nordmøre en komplett og moderne publikasjonstjeneste, etablerte de Kverneberget Print og Reklame AS i 2010.

Som navnet tilsier leverer vi det meste innen print og reklametjenester. En av våre store styrker ligger i at vi ved siden av de ordinære tjenestene kan tilby et stort og moderne fotostudio og rammeverksted. Våre fag fotografer Anne Berit Ersnes og Lill Fjerstad, samt vår rammemester Arnt Damsberg er gode garantister for at vårt supplement av produkter og tjenester har den kvaliteten dere kjenner og forventer.

Vi er stolte av å kunne være en lokal produsent av ALT hva du trenger innenfor publisering og markeds materiell!  

Øivind Giske

Daglig leder

Telefon: 90 03 22 62
oyvind@kvernberget.no

Øystein Indergaard

Produksjonsleder

Telefon: 91 12 35 96
oystein@kvernberget.no


Magne Frøseth

Administrasjonsleder

Telefon: 41 23 21 83
magne@kvernberget.no


Ivar JM Pedersen

Grafisk designer

Telefon: 45 44 11 14
ivar@kvernberget.no


Isak Røsand

Avd. sjef Rammeverksted

Telefon: 41 61 99 44
Isak@kvernberget.no

Ina Christiansen

Produksjon

Telefon: 45 40 19 40
ina@kvernberget.no


Remi Hope

Markedsføring

Telefon: 94 37 34 17
Remi@kvernberget.no

Arve Heggdal

Produksjon / Montør

Telefon: 99 23 63 28
arve@kvernberget.no


Arnt Damsberg

Rammemaker

Telefon: 92 60 80 16
arnt@kvernberget.no


Anne Berit Ersnes

Fagfotograf

Telefon: 40 52 19 03
fotostudio@kvernberget.no